MAXBIKE ... VÝPRODEJ 20% na všechny modely 2016

 

MAXBIKE jsou česká jízdní kola vyráběná a montovaná s maximální péčí, v nejvyšší možné kvalitě (osazováním originálními komponenty) za nejnižší cenu na trhu.
Jízdní kola MAXBIKE Vám zaručeně zlepší náladu, kondici a zdraví, efektivně Vás dopraví, kam chcete nebo potřebujete a maximálně si užijete svůj volný čas navíc aktivním způsobem. Pod značkou MAXBIKE najdete všechny typy jízdních kol: horská kola (MTB) ve všech používaných rozměrech kol, krosová kola (cross, trekingové), silniční kola, dětská kola a také cyklokrosová nebo fitness kola..

 

S koncem letošní sezóny jsme připravily akční nabídku kol, které jsme půjčovali v test centru v Itálii v oblasti Lago di Garda..Jedná se o vylepšené modely MTB kol Malawi s 29ti palcovými koly, vzduchovou vidlicí a vyšším modelem hydraulických brzd. Kola se prodávají za MOC 20.990,- Kč a naše akční cena je 15.990,- Kč a to včetně nášlapných SPD pedálů.

 


Hlavní menu


Patička a copyright

KING BIKE

Cyklistika je nedílnou součástí našeho života! Úspěšně se účastníme silničních, cross country, i downhillových cyklistických závodů. Právě proto nabízíme KOLA S PÉČÍ PROFESIONÁLNÍHO TÝMU!

Zjistěte o nás více!

Sledujte nás

Facebook Twitter Vimeo