ROCKY MOUNTAIN V KINGBIKE

Proslulá značka z Kanady již více než 30 let na trhu

Dnes již světoznámá značka Rocky Mountain vznikla před více než 30 lety v jednom suterénu v kanadském Vancouveru. U jejího zrodu stála parta nadšenců, kteří od té doby prošli pořádný kus cesty, ale jejich základní hodnoty se nezměnily. Jak říkají oni sami – dnes jsme starší, moudřejší a nikdy jsme neměli lepší jízdní kola, než právě teď. A mají pravdu. 

Vývoj a testování v těch nejtvrdších podmínkách

Málokterá značka se může pochlubit tak ideálními podmínkami pro vývoj a testování jízdních kol. Představte si, že se vám v hlavě zrodí myšlenka, do druhého dne ji máte na papíře a za dalších 48 hodin už testujete prototypy v divoké kanadské přírodě. Britská Kolumbie, ve které se Vancouver nachází, má totiž nejrozmanitější jezdecké podmínky na světě. Během 4 hodin projedete deštným pralesem, vystoupáte na vrcholky monumentálních Skalistých hor, zažijete adrenalin na poušti a zchladíte se v proudu ledovcových řek. Na jízdní kola Rocky Mountain se můžete spolehnout i v těch nejtvrdších podmínkách. Věta „Jezdit jako Rocky“ nabývá s koly Rocky Mountain úplně nový význam!


Staňte se i vy součástí Rocky Mountain a posuňte hranici nemožného!

Nejen extrémní terény, ale i vysoké požadavky těch nejnáročnějších sportovců jsou pro Rocky Mountain výzvou. Legendární sportovci jako je Wade Simmons, Richie Schley a Brett Tippie v ní našli oporu a stali se průkopníky ve světě freeride.


Průkopníci freeride kol míří do Čech!

Na českém trhu se kultovní „Rocky“ kola objeví už v roce 2014. Těšte se – do ČR dorazí svěží kanadský vítr a spolu s ním i celá kolekce designových kol.

 

Řada XC Full Suspension                                                         Řada XC Hardtail

Model Element 999 RSL                                                            Model Vertex 999 RSL

 

Řada Trail                                                                                  Řada All Mountain

 

Model Altitude 790 MSL                                                               Model Slayer 70

 

Řada Gravity & Freeride                                                        Řada Slopestyle & Dirt Jump

Model Flatline WC                                                                   Model Slayer SS

 

Pro děti

Model Edge 24


Hlavní menu


Patička a copyright

KING BIKE

Cyklistika je nedílnou součástí našeho života! Úspěšně se účastníme silničních, cross country, i downhillových cyklistických závodů. Právě proto nabízíme KOLA S PÉČÍ PROFESIONÁLNÍHO TÝMU!

Zjistěte o nás více!

Sledujte nás

Facebook Twitter Vimeo