SILNIČNÍ KOLA BASSO

     

Tradiční rodinná firma je tu pro vás už od roku 1977

Italové jsou známí jako národ silničních cyklistů. Tradiční výrobci kol jsou tu proto velmi uznávaní a cenění. Mezi ně patří i společnost Basso, která započala svou výrobu již v roce 1977. Značka nese jméno po svém zakladateli Alcidu Bassovi. K cyklistice měl velmi blízko už od útlého dětství. Začínal jako mechanik u největších týmů své doby a současně studoval kovoobrábění. V garáži si potom založil vlastní dílnu, brzo si otevřel obchod a dnešní továrnu.

Silniční kola Basso se po domácím trhu uchytila také v zahraničí, nejdříve v Německu. Díky mimořádné péči, preciznosti a lásce, kterou tradiční italští rámaři vkládají do každého kola, siznačka Basso svoje příznivce a fanoušky získala po celém světě. Ročně se vyrobí 14 tisíc těchto kol. Buďte hrdým majitelem jednoho z nich i vy.

Silniční kola Basso ctí tradiční design a geometrii italských kol. Podívejte se, jak probíhá jejich ruční výroba. Jsme pyšní, že můžeme být výhradním distributorem této značky a přinášet vám nezapomenutelný pocit z jízdy.

Itálie je kolébkou cyklistiky. Není tedy náhoda, že ty nejlepší závodní kola vznikají právě pod rukama italských mistrů. Basso bikes poznáte na první pohled, italský rukopis nezapřou. A to je dobře, protože pro svůj design jsou tato kola ceněná po celém světě, a to i mezi profesionálními závodníky.

S kolem Basso získáváte originální designový kousek, který na silnici jen tak nepotkáte. Italská rámařská škola je v tomto ohledu nenapodobitelná. Vždyť pro celý svět vyrobí pouze kolem 14 tisíc rámů Basso za rok. Nenechá se utlačovat konkurencí a kompromisy zametá pod stůl. Do každého kola promítá tradice, um a zkušenosti.

Sestavíme kolo přesně pro vaši jízdu

Sami jsme vášniví cyklisté. Proto víme, jak vám můžeme pomoci při hledání nového kola. Zcela jsme propadli designu kol Basso, které pro vás dovážíme z Itálie. Věříme, že jim podlehnete i vy. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, kola si osahat a sami se přesvědčit o jejich originalitě.

Každé kolo Basso vám sedí na míru. Vyberete si komponenty kola, design a velikost rámu a kolo zadáme do výroby v Itálii. Až dorazí, bude okamžitě připravené na jízdu. Bezplatně vám upravíme výšku a pozici sedla, délku horní rámové trubky a představce, výšku řídítek. Přizpůsobíme kolo správnému nastavení. Společně kolo ještě seřídíme a doladíme doplňky tak, aby bylo podle vašich představ. K unikátnímu designu rámu samozřejmě musíte ladit, proto u nás seženete i dresy a ostatní doplňky.

 


Hlavní menu


Patička a copyright

KING BIKE

Cyklistika je nedílnou součástí našeho života! Úspěšně se účastníme silničních, cross country, i downhillových cyklistických závodů. Právě proto nabízíme KOLA S PÉČÍ PROFESIONÁLNÍHO TÝMU!

Zjistěte o nás více!

Sledujte nás

Facebook Twitter Vimeo